käisin eile üle miljoni aja juuksuris, kuigi värvisin end endiselt punaseks, mitte blondiks, nagu lubatud sai 🙂

ma olen muidu k. juures lõikamas käinud juba ammu, aga mitte värvimas, kuivõrd nende punane ei olnud lihtsalt õige punane. ja ausõna, ma ei ole iial vingunud, lihtsalt käinud mujal värvimas. kui viimati aga lõikuseks aja kinni panin, teavitas adminn mulle usalduslikult, et nad on uued värvid sisse võtnud. loomulikult panin ma värvimise aja ka kinni.

ja eile rääkis k. tõelise naljaloo.

üleeile avastas ta, et e. on aja kinni pannud… värvimiseks ka. ‘oi, keegi on talle vist öelnud, et me uued värvid sisse võtsime,’ sest et nad olla omavahel arutanud, et millise skeemiga ikka saaks e.-le sellise punase, et ta rahule jääks. hakkas siis värvivarusid üle kontrollima ja leidis, et 6888 on puudu. helistas ülemusele ja küsis, et EGA too ju ometi firmaesinduses polnud käinud.

‘ei,’ vastas ülemus.

‘aga EGA sa ju täna sinna enam lähe?’ uuris k. edasi.

‘eeeeeeeei?’ vastas ülemus, ‘a mis siis’.

k.: ‘vaata, homme tuleb e. värvima’

ülemus: ‘SEE e. või??? oi, ma homme hommikul esimese asjana toon!!!’

mnjahh. huvitav, kui palju veel on neid, kelle värvi õigeks saamist juuksurisalongi juuksurid omavahel arutavad, keda tuntakse nime all SEE (sisesta nimi) ja kelle pärast ülemus jookseb ekstra firmaesindusse, et see ‘õige’ värv ära tuua? kui veel seda arvestada, et nad juba minu soovitusel kulmude korrigeerimise vaharulli tõid sisse… ma nüüd mõtlen, et kas ma enam üldse tahangi selles salongis käia… piinlik hakkab…